Różowe nosidełko dla lalki Antonio Juan 92006

Cena: 129,00 zł
+ koszt wysyłki
Dostępny


Wysyłka: wyślemy dziś, jeśli zamówisz do godziny 13:00.

antonio-juan

Poleć

Zapytaj

Zbieraj punkty

  • nosidełko;
  • poduszka;
  • smoczek na łańcuszku;
  • pieluszka;

Różowe nosidełko od marki Antonio Juan 92006 przyda się jako akcesorium wszystkim młodym mamom, które nie posiadają takiego mebelka w swoim domowym zestawie. Nosidełko przeznaczone jest dla lalek o maksymalnej wysokości do 42 cm. Dziecko może kołysać w nim swoją lalę, wykorzystać do przenoszenia, by zastąpić wózek na spacerze lub służyć jako łóżeczko. Nosidełko w kwiatki ma dwie rączki do noszenia i jest uszyte z miłego materiału w przyjemnych, pastelowych kolorach, dzięki czemu znakomicie uzupełni kolekcję akcesoriów dla hiszpańskich lalek.

Zabawę umilą dołączone akcesoria – pieluszka do przewijania oraz smoczek i poduszka do wypoczynku lali. Ze smoczkiem i podusią w zestawie nasza pociecha nie będzie miała problemu z usypianiem bobasa, a jedynie jeszcze więcej możliwości odgrywana scenek grymaszącego maluszka. Z kolei pieluszka może okazać się przydatna w czasie zabawy i odgrywania scenek przewijania. Wymiary wewnętrzne: 40 x 20 x 10/16 cm

Nosidełko zostało wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa CE. Zestaw nie obejmuje lalki.

AJ92006