Komplet ubranek dla chłopca Antonio Juan 0142_47

Cena: 69,00 zł
+ koszt wysyłki
Ostatnie sztuki w magazynie


Wysyłka: wyślemy dziś, jeśli zamówisz do godziny 13:00.

antonio-juan

Poleć

Zapytaj

Zbieraj punkty

42 cm 40 cm
  • koszula zapinana z tyłu na rzep;
  • spodenki;
  • czapeczka;

Bluzeczka ze spodenkami przeznaczona jest dla lalek o wysokości 42 cm. Strój wyposażono w białą koszulę zapinaną z tyłu na rzep. Wykończenie rękawków oraz kołnierzyka stanowią niebieskie materiałowe wstawki, ozdobione motywem w białe groszki. Dodatkowej elegancji ubranku dodają przyszyte dwa guziczki na środku ciuszka oraz zakładki materiałowe umieszczone z przodu bluzeczki. Bufiaste zakończenia rękawków sprawi, że ubranko odpowiednio będzie leżało na drobnych rączkach bobasa. Kolejnym elementem kompletu są krótkie niebieskie spodenki we wzór w białe groszki. Dopełnienie stylizacji stanowi wełniana czapeczka, do której przyszyto białe pluszowe pompony.

Ponadto oferowaną stylizację zapakowano w foliową torebkę, a dodatkowo ubranko zaczepiono na tekturowy wieszaczek z oryginalnym logo marki Antonio Juan. Producent przeznaczył dodatki do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Każdy z produktów marki Antonio Juan spełnia wszelkie normy oraz restrykcje, a o tym świadczą uzyskane przez firmę certyfikaty. Cały asortyment wyprodukowano w Hiszpanii. Hiszpańska marka to przede wszystkim doskonała jakość produktów oraz niezwykle dobrane stylizacje, które mogą być wykorzystane na wiele okazji.

AJ0142_47
40 cm
42 cm