Różowy komplet z kocykiem Antonio Juan 0133_47

Cena: 54,00 zł
+ koszt wysyłki
Dostępny


Wysyłka: wyślemy dziś, jeśli zamówisz do godziny 13:00.

antonio-juan

Poleć

Zapytaj

Zbieraj punkty

33 cm 34 cm
  • biała bluzeczka na długi rękaw;
  • krótkie spodenki na gumce;
  • wsuwana czapeczka;
  • materiałowe buciki;
  • kocyk;

Różowy komplet z kocykiem dla lalki to kolejny zestaw uzupełniający garderobę lali o wysokości 33 cm. Dzięki posiadaniu w swojej garderobie takich dodatków kolekcja zostanie urozmaicona, a tworzone stylizacje dla ulubionej lali będą coraz piękniejsze.

Ubranko zapakowane w przezroczystą folię z logo firmy Antonio Juan i przyczepione na kartonowym wieszaczku zabezpiecza strój przed zabrudzeniem. Komplet w przypadku wybrudzenia można wyprać ręcznie.

W zestawie znajdują się krótkie spodenki na gumce ozdobione drobnym wzorem oraz biała bluzeczka n długi rękaw posiadająca z tyłu zapięcie na rzep. Dodatkowo do zestawu została dołączona czapeczka oraz materiałowe buciki o tym samym wzorze i materiale co spodenki. Elementem wykańczającym komplet jest niezwykle uroczy kocyk stworzony z przyjemnego materiału, a udekorowany wypukłą aplikacja w serduszka. Z takim okryciem każdą ze swoich lal zabierzesz ze sobą niezależnie od pory roku:). Przytulny kocyk może również posłużyć jako wysłanie wózeczka, aby każda z dziewczynek miała wygodne posłanie. Młoda użytkowniczka będzie mogła opiekować się oraz przebierać swoją lalę. Dzięki takim czynnościom zabawa będzie trwała jak najdłużej, a dziecko zdobędzie umiejętności, które są niezbędne w życiu codziennym.

Tak zapakowany produkt sprawdzi się doskonale jako prezent bądź dodatek do już posiadanej laleczki, a Twoja córeczka będzie miała większą możliwość w przebieraniu oraz tworzeniu stylizacji według własnych upodobań.

Asortyment marki Antonio Juan spełnia wszelkie restrykcyjne normy bezpieczeństwa. Wszystkie produkty zostały wyprodukowane bezpośrednio w Hiszpanii. Komplet przeznaczony jest odpowiedni do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.

Producent wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodych użytkowniczek, zadbał o dostępność dodatków zgodnie z wymiarami lalek. Precyzyjne wykończenie oraz doskonała jakość tkanin to jedne z cech jakimi kieruje się hiszpańska marka przy tworzeniu asortymentu.

AJ0133_47
33 cm
34 cm