Biała sukienka Antonio Juan 0142_61

Cena: 69,00 zł
+ koszt wysyłki
Obecnie brak na stanie


Wysyłka: wyślemy dziś, jeśli zamówisz do godziny 13:00.

antonio-juan

Poleć

Zapytaj

Zbieraj punkty

42 cm 40 cm
  • sukienka na krótki rękaw;
  • bufiaste majteczki na gumce;

Kolejnym zestawem, który wyposaży asortyment laleczki o wysokości 42 cm jest biało- zielony komplet, składający się z sukieneczki oraz bufiastych majteczek. Ubranko ozdobione wzorem w zielone drobne kwiatuszki. Dodatkowo strój ozdobiono dwoma zielonymi kwiatuszkami przyszytymi na środku ubranka. Producent wyposażył kreację w okrągły kołnierzyk, a to sprawia, że w całości kreacja prezentuje się elegancko. Zakończenie rękawków stanowią gumeczki dzięki, którym kreacja doskonale leży na drobnych dłoniach uroczej laleczki. Strój posiada zapięcie z tyłu na rzepę. Taki sposób zapięcia pozwoli na łatwiejszą obsługę ciuszka oraz nauczy samodzielnego ubierania. Kolorowe zestawy sprawią, że dziewczynki z chęcią będą przebierały laleczkę i tworzyły własne stylizacje.

Dopełnieniem stylizacji są bufiaste majteczki na gumce. Dodatek posiada ten sam materiał i wzór co kreacja. Strój komponuje się jako zestaw i doskonale prezentuje się na laleczce o wysokości 42 cm.

W całości asortyment wykonano z przyjemnych w dotyku tkanin, a wszystkie produkty przeznaczone są do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.

Komplet ubranek zawieszono na tekturowym wieszaczku z oryginalnym logo hiszpańskiej marki, a dodatkowo zapakowano w foliową torebkę chroniąc przez wybrudzeniem ubranka.

W całości asortyment został wyprodukowany w Hiszpanii. Doskonale przemyślane oraz w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane i solidnie wykonane posłużą przy niejednej zabawie.

AJ0142_61
40 cm
42 cm