Składane łóżeczko dla lalki z kolekcji Martina Asi 3712010

Składane łóżeczko dla lalki z kolekcji Martina Asi 3712010
Cena: 219,00 zł
+ koszt wysyłki


Wysyłka: wyślemy dziś, jeśli zamówisz do godziny 13:00.

asi

Poleć

Zapytaj

Zbieraj punkty

Składane łóżeczko turystyczne dla lalki ASI Martina 3712010

Łóżeczko turystyczne ASI 3712010 to nieodłączny element uroczej kolekcji Martina. Urzeka fantazyjnym kwiatowym wzorem w odcieniach dziewczęcego różu, który doskonale wpisuje się w estetykę całej serii. Znana hiszpańska marka ASI zaprojektowała to akcesorium specjalnie dla lalek o wysokości do 46 cm, co czyni je idealnym wyborem dla młodych miłośniczek zabawy lalkami. Łóżeczko jest wyposażone w miękki materacyk oraz praktyczny plecak, który ułatwia jego transport i przechowywanie.

Innowacyjna konstrukcja łóżeczka dla lalki ASI 3712010

Turystyczne łóżeczko dla lalek marki ASI wyróżnia się przenośną i składaną konstrukcją. Dzięki temu można je szybko i łatwo złożyć do kompaktowych rozmiarów, co sprawia, że doskonale mieści się w dołączonym plecaku. To rozwiązanie idealnie nadaje się do transportu i przechowywania, co jest niezwykle wygodne podczas podróży i wizyt u przyjaciół.

Prosty montaż i demontaż łóżeczka nie wymagają użycia dodatkowych narzędzi, co pozwala dzieciom samodzielnie przygotować miejsce do spania dla swoich lalek w zaledwie kilka minut. Wszystkie zastosowane materiały są wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne dla dzieci, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie i pełne zadowolenie z produktu.

Wymiary łóżeczka po złożeniu: 53 cm (szerokość) x 32 cm (głębokość) x 32 cm (wysokość)

Dlaczego warto uzupełnić kolekcję lalek o łóżeczko turystyczne?

Dodanie hiszpańskiego łóżeczka turystycznego ASI 3712010 do kolekcji lalek to doskonały pomysł. Akcesorium to wzbogaca zabawę i czyni ją jeszcze bardziej realistyczną. Dzieci mogą zadbać o swoje lalki w każdym miejscu – zarówno w domu, jak i podczas podróży. Łóżeczko turystyczne nie tylko rozwija wyobraźnię i kreatywność, ale także uczy odpowiedzialności i troski o innych. To idealny sposób na wzbogacenie zabawy o nowe scenariusze i przygody, które z pewnością przyniosą wiele radości każdemu maluchowi.

ASI3712010