Cenakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Cena

  • 125,00 zł - 290,00 zł

Zastosuj

Kolor oczukeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Kolor oczu

Zastosuj

Kolor włosówkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Kolor włosów

Zastosuj

Wydaje dźwiękikeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Wydaje dźwięki

Zastosuj

Typ brzuszkakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Typ brzuszka

Zastosuj

Kąpielkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Kąpiel

Zastosuj

Wysokośćkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Wysokość

Zastosuj

Małe Miss

LAMAGIK – unikalne lalki hiszpańskie dla dzieci i kolekcjonerów

W malowniczym, hiszpańskim miasteczku Onil u wybrzeży Morza Śródziemnego mieści się siedziba cenionego producenta unikalnych lalek. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu, pasji, kunsztownemu rzemiosłu i zaangażowaniu całego zespołu LAMAGIK pod kierownictwem Pepa Catalá każdy projekt jest jedyny w swoim rodzaju. Pachnące wanilią lalki z niepowtarzalnej kolekcji Magic Baby Dolls, a także elfy, wróżki i inne tajemnicze stworzenia są tworzone w oparciu o niesamowite historie, legendy, podróże i lokalną kulturę. To sprawia, że każda postać jest inna i wyjątkowa. Bobasy wyglądające jak żywe dzieci oraz lalki przypominające młodsze i starsze dziewczynki urzekają precyzją wykonania, wysoką jakością zastosowanych materiałów i realistycznym wyrazem twarzy. Pobudzające wyobraźnię i zachęcające do kreatywnej zabawy, są idealną propozycją dla dzieci. Uwielbiane przez miłośników limitowanych i unikalnych zabawek, dodają oryginalności każdej kolekcji.

Sztuka tworzenia i pasja lalkarskiego rzemiosła

Pod czujnym okiem Pepa Catalá, LAMAGIK łączy tradycyjne techniki rzemieślnicze z nowatorskimi pomysłami. W efekcie powstają modele unikalne pod każdym względem: z charakterystycznymi dla dzieci gestami oraz autentycznie wyglądającymi wyrazami twarzy. Każda hiszpańska lalka, ubrana w stylowy, ręcznie szyty strój jest nie tylko piękna, ale też wzbudza emocje, uczą miłości, troski i empatii.

Dlaczego warto wybrać lalkę Magic Baby Dolls?

Tworzone z pełnym zaangażowaniem, oryginalne lalki hiszpańskie z kolekcji Magic Baby Dolls wyróżnia:

  • niezrównana jakość wykonania, dbałość o najdrobniejsze szczegóły,

  • różnorodność postaci, odzwierciedlająca bogactwo ludzkich charakterów,

  • edukacyjna wartość, kształtująca empatię i odpowiedzialność u najmłodszych,

  • hipnotyzujący aromat wanilii, dający poczucie przytulnego ciepła i bezpieczeństwa.

Wszystkie lalki hiszpańskie LAMAGIK są zapakowane w ekologiczne, ciekawie zaprojektowane pudełka, które z powodzeniem pełnią funkcję opakowania prezentowego.

Odkryj wyjątkowe lalki hiszpańskie LAMAGIK!

Jeśli szczególnie cenisz niepowtarzalne zabawki, z pewnością urzeknie Cię hiszpańska kolekcja marki LAMAGIK. W naszym sklepie z oryginalnymi produktami znajdziesz wiele wyszukanych propozycji, idealnych na upominek dla dziecka. Daj się wciągnąć do tajemniczego świata fantazji oraz niezwykłych przygód i dołącz do tysięcy zadowolonych klientów na całym świecie!