O nas

Najpiękniejsze hiszpańskie lalki podbijają serca małych miłośniczek zabawy w dom i odgrywania scenek.

Unikatowe lalki w całości projektowane i produkowane są w Hiszpanii. Wykonane z najlepszych materiałów i odwzorowane ze wszystkimi szczegółami są bardzo przyjemne w dotyku. Modnie ubrane, ręcznie malowane z głębokim spojrzeniem wyglądają jak prawdziwe bobasy.

Oryginalne lalki „Made in Spain” zapakowane i sprzedawane są w wyjątkowym kartonie, idealnie nadającym się jako prezent dla Twojego dziecka.

Wśród oryginalnych lalek hiszpańskich znajdują się marki Antonio Juan oraz Asi . Producenci oferują szeroki wybór modeli laleczek z różnymi cechami: inne buźki, brzuszki oraz wysokości. A na ich twarzach można dostrzec różne uczucia. Te i wiele innych szczegółów sprawia, że lalki wyglądają jak żywe. A w rzeczywistości są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach :) Producenci zadbali również o możliwość zmiany ubranka oferując duży wybór ciuszków, które dostępne są w sklepie internetowym.

W asortymencie znajdziemy:

  • lalki płaczące,
  • lalki w całości wykonane z winylu nadające się do kąpieli,
  • lalki z miękkim brzuszkiem idealne do przytulania,
  • bobasy z rzeźbieniami na główce imitujące prawdziwe włosy,
  • a także klasyczne dziewczynki z długimi włosami idealne do czesania.

Sklep prowadzony jest przez firmę DS TRADE Zimnoch spółka jawna. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marek ASI, Antonio Juan oraz MOOVER w Polsce.