Lalka Recien Nacido Dibuja emociones Antonio Juan 33367

Cena: 299,00 zł
+ koszt wysyłki


Wysyłka: wyślemy dziś, jeśli zamówisz do godziny 13:00.

antonio-juan

Poleć

Zapytaj

Zbieraj punkty

Niebieski 42 cm

Lalka hiszpańska Antonio Juan Recien Nacido dikuja emociones 33367

Wśród wyjątkowych lalek hiszpańskich renomowanego producenta Antonio Juan innowacyjnością zwraca uwagę model Recien Nacido 33367. 42-centymetrowy bobas o wadze ok. 1430 g ma miękki brzuszek oraz winylową główkę i ruchome, przegubowe kończyny. Dzięki temu można go posadzić. Został zaprojektowany z myślą o dzieciach, które uczą się wyrażania i odczytywania emocji. Ścieralna tablica pozwala na przedstawienie uczuć za pomocą prostego rysunku. Poza spełnianiem funkcji przytulanki, towarzysza codziennych przygód i zabaw w odgrywanie roli troskliwego rodzica, Recien Nacida 33367 pomaga w rozwoju emocjonalnym dziecka.

Dołączone do zestawu kolorowe kredy umożliwiają rysowanie i pisanie słów. Lalka hiszpańska może więc na wiele sposobów pomóc zarówno maluchom, opiekunom, jak i psychologom oraz terapeutom w takich aspektach jak:

    • codzienna nauka wyrażania emocji przez dziecko poprzez rysowanie buźki, np. smutnej, wesołej, zdziwionej lub wystraszonej, czy też pisanie prostych słów,
    • kształtowanie umiejętności odczytywania uczuć rówieśników i osób dorosłych oraz prawidłowego reagowania na nie,
    • poznawanie i ćwiczenie sposobów na radzenie sobie z trudnymi emocjami.

Co zawiera komplet z lalką Antonio Juan 33367?

W zestawie z lalką Antonio Juan 33367 znajdują się:

  • miękka piżama w delikatne wzory,
  • słodka czapeczka,
  • skarpetki,
  • smoczek na łańcuszku,
  • opakowanie kolorowej kredy.

Warto uzupełnić kolekcję zabawek dziecka o unikalną lalkę hiszpańską Recien Nacido dikuja emociones 33367!

Każde dziecko jest wyjątkowe i ma indywidualne potrzeby. Bez względu na to, czy maluch marzy o przytulance, lalce dzięki której wcieli się rolę troskliwego rodzica, czy też jest na etapie nauki rozpoznawania i wyrażania emocji, Antonio Juan Recien Nacido dikuja emociones 33367 jest idealnym wyborem. To autentycznie wyglądający, ręcznie malowany bobas, który wyróżnia się wszechstronną funkcjonalnością. Precyzyjnie wykonany, posiada wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zapewnia bezpieczeństwo podczas codziennej zabawy dzieciom w wieku od trzech lat. Ponadto lalka hiszpańska umieszczona jest w ozdobnym, solidnym, ekologicznym pudełku z wieczkiem, które może posłużyć jako opakowanie prezentowe, a następnie łóżeczko.

AJ33367
Dziewczynka
42 cm
Nie
Miękki
Nie
Nie
Niebieski