Branżowe targi zabawek i akcesoriów dziecięcych Warsaw Toys & Kids Expo 19-21.09.2023

Branżowe targi zabawek i akcesoriów dziecięcych Warsaw Toys & Kids Expo 19-21.09.2023

Uwielbiamy spotykać się z Wami w realu, abyście mogli obejrzeć, dotknąć, wziąć na ręce lub przytulić śliczne i urocze lale, zaprojektowane i ręcznie wykonane przez najznamienitszych mistrzów zabawkarskiego rzemiosła. Dlatego też w dniach 19-21 września można było nas odwiedzić na targach zabawek i akcesoriów dziecięcych Warsaw Toys & Kids Expo w Nadarzynie. Unikalne lalki hiszpańskie marek Antonio Juan, Asi, Marina&Pau oraz LaMagik wywoływały zarówno u dzieci, jak i u dorosłych uśmiech i pozytywne emocje. Zachwycały dbałością o każdy szczegół, wysoką jakością oraz wykwintnymi i modnymi strojami.

Bobasy, wyglądające jak żywe dzieci, zwróciły uwagę także właścicieli placówek opiekuńczo-wychowawczych, sal zabaw oraz pań, prowadzących na co dzień zajęcia z najmłodszymi. Okazuje się, że jako bezpieczne, trwałe i atrakcyjne zabawki do przedszkoli i żłobków perfekcyjnie sprawdzają się modele z miękkim brzuszkiem z serii Recien Nacida lub Sweet Reborn. Doskonale nadają się do przytulania i umożliwiają dzieciom wcielanie się w rolę troskliwych rodziców. Z kolei nieco cięższe, winylowe wersje świetnie mieszczą się w nosidełkach, śpiworkach, koszach Mojżesza, a także w wózkach Knorr Toys.

Odwiedzający z entuzjazmem sprawdzali, jak działają funkcyjne lalki hiszpańskie: Kika, Petit czy Bimba. Mieli okazję posłuchać autentycznie brzmiącego gaworzenia, śmiechu i płaczu. Najmłodszym dzieciom w wieku 2-3 lat zaproponowaliśmy lekkie, 30-centymetrowe bobasy Oli hiszpańskiej marki Asi oraz Pitu i Muflys od Antonio Juan. Zainteresowaniem cieszyły się też modele o imieniu Iris, wyróżniające się uproszczoną mimiką twarzy. Z kolei z myślą o starszakach zostały zaprojektowane klasyczne lalki hiszpańskie wyglądające jak dziewczynki: Betty, Emily, Bella, czy też Sabrina. Podziw wzbudziła zwłaszcza pachnąca wanilią Nina z najnowszej kolekcji Magic Baby. Długie, gęste, lśniące i przyjemne w dotyku włosy doskonale nadają się do czesania i stylizacji.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoisko, zarówno obecnym partnerom biznesowym, jak i właścicielom firm, z którymi z przyjemnością rozpoczynamy współpracę. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za te magiczne chwile, uśmiechy i entuzjazm. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania!

Targi_1

Targi_2

Targi_3