Cenakeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Cena

  • 265,00 zł - 379,00 zł

Zastosuj

Kolor oczukeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Kolor oczu

Zastosuj

Kolor włosówkeyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up

Kolor włosów

Zastosuj

Małe Miss

Rokhaya Diop i Urbidolls – rewolucja w świecie zabawek

Rokhaya Diop, rodowita Senegalka, urodziła się w Dakarze. W wieku 14 lat przeniosła się do Francji. Tam wyznaczyła sobie cel zrewolucjonizowania świata zabawek. A wszystko po to, aby wzmacniać poczucie własnej wartości w młodym pokoleniu, niezależnie od koloru skóry i pochodzenia. Zauważając brak różnorodności wśród oferowanych dziewczynkom lalek, Rokhaya stworzyła francuską markę Urbidolls. Projektantka proponuje winylowe, hiszpańskie lalki o wielu odcieniach skóry i fakturach włosów, w tym kędzierzawe i kręcone afro. Z pewnością zwraca uwagę precyzja wykonania, unikalność szytych ręcznie, stylowych strojów oraz delikatny aromat wanilii.

Lalki hiszpańskie Urbidolls – doskonałość w każdym detalu

W Urbidolls priorytetem jest wysoka jakość i niepowtarzalność. Każda lalka hiszpańska urzeka realistycznym wyglądem, pięknymi, miękkimi włosami i specjalnie zaprojektowanym dla niej outfitem, wykonanym z wyszukanych tkanin. Łatwe w przebieraniu blondynki i Mulatki to znacznie więcej niż tylko zabawki. Są one narzędziem edukacyjnym, które umożliwia dzieciom docenienie siebie, ale również rozszerza ich horyzonty i uczy tolerancji oraz otwartości. Co więcej, winylowe lalki hiszpańskie Urbidolls mogą towarzyszyć dzieciom w kąpieli.

Odkryj wyjątkową kolekcję lalek hiszpańskich!

"Dzieci rasy czarnej i mieszanej potrzebują lalek, które wyglądają jak one" – mówi Rokhaya. I rzeczywiście, marka Urbidolls oferuje wersje o różnych kolorach skóry i wielu fryzurach. Dzięki temu każda dziewczynka czuje się reprezentowana, ma możliwość posiadania lali, z którą się utożsamia. Zestaw wartości, który projektantka chce przekazać, to przede wszystkim: integracja i otwartość. Odpowiednio dobrane zabawki sprawiają, że dzieci uczą się być bardziej pewne siebie i radzą sobie lepiej w stresujących sytuacjach. Poznaj naszą ofertę i sprawdź, która lalka hiszpańska jest idealna dla Twojej pociechy!