




Bobasy interaktywne znanej na całym świecie marki Antonio Juan uatrakcyjniają zabawę i umożliwiają dziecku wcielanie się w rolę troskliwego rodzica. Po wyjęciu smoczka z ust, Bimba 14365 płacze i potrzebuje uwagi małej opiekunki. Z kolei umieszczenie lali w pozycji leżącej powoduje zamknięcie się powiek. Oprócz ślicznej, dopracowanej w każdym szczególe twarzyczki z niebieskimi oczami opatrzonym długimi rzęsami, zachwyca oryginalnie zaprojektowany, ręcznie szyty strój w delikatnej biało-różowej kolorystyce, zdobiony motywem różowych ptaszków. 37-centymetrowa lalka hiszpańska o wadze ok. 940 g posiada główkę i ruchome kończyny wykonane z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku winylu. Dzięki miękkiemu brzuszkowi jest doskonała do przytulania. Została zaprojektowana dla dzieci w wieku od 3 lat.
Realistycznie wyglądający, winylowy bobas z miękkim brzuszkiem posiada wyrzeźbione włoski oraz delikatnie malowane brwi, usta, paznokcie i fałdki. Krótkie, wzorzyste spodenki wspaniale prezentują się w zestawie z ciepłym sweterkiem i czapeczką. Wysokiej jakości ubranka z łatwością można zdjąć. W komplecie znajduje się także specjalny smoczek magnetyczny na satynowej tasiemce oraz miękki kocyk dwustronny.
Lalka hiszpańska renomowanej marki Antonio Juan posiada wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Ręcznie wykonana w całości w Hiszpanii, zapakowana jest w biało-różowe, ozdobne pudełko z wieczkiem. Spełnia ono rolę opakowania prezentowego i może posłużyć jako łóżeczko dla bobasa.
Producent
Kraj: ES
Ulica: Polígono Industrial Los Vasalos Av. de la Muñeca, 12
Kod pocztowy: 03430
Miasto: Onil (Alicante)
e-mail: info@antoniojuansl.com
Importer
Kraj: PL
Ulica: Białostocka 50
Kod pocztowy: 16-010
Miasto: Wasilków
e-mail: import@ds-trade.pl